SALE
NEW

6 STUKS Gratis Verzending 2F3E 10/100 M Ethernet Switch 2 Fiber Poort SC 25 KM 2 UTP RJ45 snelle Erhetnet Fiber Optische Switch PCBA Boord-in Glasvezel uitrustingen van Mobiele telefoons & telecommunicatie op AliExpress - 11.11_Dubbel 11Vrijgezellendag

Scroll to product details, material & care and sizing

$ 73.93

Add to cart Add to wishlist

  • fiber : Single fiber
  • UTP : 2UTP
  • Transmission Distance : 25KM
  • Shell Case : Metal Case
  • Optical wavelength : 1310nm A & 1550nm B
  • RJ45 : 100M RJ45
  • Color : Black
  • Power Supply : DC5V 2A
  • Connector Type : SC/APC & SC/UPC
  • Fiber mode : Single Mode Single Fiber
  • Modelnummer : 100M 2F3E
  • Merknaam : RTXMC
  • Fiber Type : Single Mode
  • Item Lengte : 1m
  • Connector Type : SC/UPC
  • Compatibel : D-Link
  • Compatibel : Allied
  • Compatibel : Linksys
  • Compatibel : SMC
  • Compatibel : Jeneverbes
  • Compatibel : Ciena
  • Compatibel : Finisar
  • Compatibel : Open Schakelaar
  • Compatibel : Hirschmann
  • Compatibel : Dell
  • Compatibel : Dell Force10
  • Compatibel : Avaya
  • Compatibel : Mellanox
  • Compatibel : Arista
  • Compatibel : Aangepaste Merken
  • Compatibel : Avago
  • Compatibel : H3C
  • Compatibel : F5 Netwerken
  • Compatibel : IBM
  • Compatibel : Netgear
  • Compatibel : Trendnet
  • Compatibel : Zyxel
  • Compatibel : Enterasys
  • Compatibel : Ubiquiti
  • Compatibel : Mikrotik
  • Compatibel : Gieterij
  • Compatibel : aruba
  • Compatibel : Cisco
  • Compatibel : Brocade
  • Compatibel : Ericsson
  • Compatibel : Moxa
  • Compatibel : Supermicro
  • Compatibel : Extreme
  • Compatibel : TP-link
  • Compatibel : QSFPTEK
  • Compatibel : Planeet
  • Compatibel : Overgang Netwerken
  • Compatibel : Huawei
  • Compatibel : Intel