SALE
NEW

10 paar LC FC adapter LC naar FC glasvezel adapter Glasvezel LC FC Mannelijke Vrouwelijke Hybride Adapter Fiber koppeling-in Glasvezel uitrustingen van Mobiele telefoons & telecommunicatie op AliExpress - 11.11_Dubbel 11Vrijgezellendag

Scroll to product details, material & care and sizing

$ 37.80

Add to cart Add to wishlist

  • Model Number : FC-LC
  • Modelnummer : FC-LC Adapter
  • Compatibel : TP-link
  • Grootte : 20cmx20cmx20cm
  • Item Lengte : 1m
  • Fiber Type : Single Mode
  • Connector Type : SC/APC
  • Merknaam : AUA