SALE
NEW

30 m SC/LC APC/UPC Fiber Gepantserde Patch Kabel optische Patch cord, anti rat bite, jumper Simplex Single Mode-in Glasvezel uitrustingen van Mobiele telefoons & telecommunicatie op AliExpress - 11.11_Dubbel 11Vrijgezellendag

Scroll to product details, material & care and sizing

$ 28.50

Add to cart Add to wishlist

  • Jacket Material : PVC
  • Return loss : APC Not less than 60dB,PC Not less than 50dB
  • Insertion loss : Not more than 0.3dB
  • Cable Diameter : 3.0mm
  • Fiber Mode : 9/125um
  • Grootte : size
  • Item Lengte : 30m
  • Connector Type : SC/APC
  • Fiber Type : Single Mode
  • Modelnummer : 7006015030
  • Merknaam : OLOEY
  • Compatibel : D-Link
  • Compatibel : Allied
  • Compatibel : Linksys
  • Compatibel : SMC
  • Compatibel : Jeneverbes
  • Compatibel : Ciena
  • Compatibel : Finisar
  • Compatibel : Open Schakelaar
  • Compatibel : Hirschmann
  • Compatibel : Dell
  • Compatibel : Dell Force10
  • Compatibel : Avaya
  • Compatibel : Mellanox
  • Compatibel : Arista
  • Compatibel : Aangepaste Merken
  • Compatibel : Avago
  • Compatibel : H3C
  • Compatibel : F5 Netwerken
  • Compatibel : IBM
  • Compatibel : Netgear
  • Compatibel : Trendnet
  • Compatibel : Zyxel
  • Compatibel : Enterasys
  • Compatibel : Ubiquiti
  • Compatibel : HP
  • Compatibel : Mikrotik
  • Compatibel : Gieterij
  • Compatibel : aruba
  • Compatibel : Cisco
  • Compatibel : Brocade
  • Compatibel : Ericsson
  • Compatibel : Moxa
  • Compatibel : Supermicro
  • Compatibel : Extreme
  • Compatibel : TP-link
  • Compatibel : Planeet
  • Compatibel : Alcatel-lucent
  • Compatibel : Overgang Netwerken
  • Compatibel : Huawei
  • Compatibel : Intel